Mateusz Orlicki

aplikant adwokacki

Cześć ;) Zajmuję się ochroną danych osobowych i dostarczam usługi, które pozwalają firmom działać bez obawy o naruszenia. Doradzam, jak legalizować biznesowe pomysły i szkolę z ochrony danych.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Nazywam się Mateusz Orlicki i jestem aplikantem adwokackim.

Z grubsza mówiąc, interesuje mnie szeroko rozumiana przedsiębiorczość. Wszelkie sposoby jej wyrażania, a w szczególności charyzma, pomysłowość i cele spotykane u menadżerów i osób prowadzących firmy. Z tego też powodu, naturalnym wyborem w kontekście prawa była dla mnie obsługa biznesu, w ramach której zajmuję się ochroną danych osobowych. Dziedzina nie jest przypadkowa – bardzo szybko odkryłem, że właśnie ona pozwala mi na codziennie realizować się w kreowaniu i bieżącym remontowaniu procesów biznesowych.

Ale nie samym prawem człowiek żyje! Prywatnie pasjonuję się warzeniem piwa, interesuję się historią i psychologią, a na tyle na ile pozwala mi kalendarz – chodzę po górach 🙂

Fajnie, że tu wpadłeś. Do zobaczenia w postach i sekcji komentarzy. Pozdrawiam!

PS. Na moim profilu w LinkedIn znajdziesz więcej informacji o mnie, a w tym opinie osób, z którymi miałem przyjemność współpracować. Jeśli też tam jesteś, nie wahaj się mnie dodać 😉

PS2. Jeśli podczas czytania bloga pojawią się wątpliwości lub pytania, śmiało zostaw komentarz lub odezwij się do mnie >> KONTAKT.