Mateusz Orlicki

aplikant adwokacki

Cześć ;) Zajmuję się ochroną danych osobowych i dostarczam usługi, które pozwalają firmom działać bez obawy o naruszenia. Doradzam, jak legalizować biznesowe pomysły i szkolę z ochrony danych.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O blogu

O czym będziesz mógł przeczytać na tym blogu?

Prawdopodobnie przeczytałeś już zakładkę o mnie i wiesz już kim jestem i skąd wziął się ten blog 😉. Jeśli tak nie jest, koniecznie zerknij tutaj.

Będę tutaj pisać przede wszystkim o tym, jak stosować w praktyce przepisy o ochronie danych osobowych.

Jeśli w związku z prowadzeniem biznesu napotykasz na problematyczne wątki wynikające z wymogów prawa ochrony danych, bardzo prawdopodobne, że znajdziesz tutaj konkretne rozwiązania – od wdrożenia podstaw, takich jak upoważnienia i szkolenia, po przepływy danych w grupach kapitałowych i transfery międzynarodowe.

Jeśli natomiast tak jak ja, jesteś specjalistą ds. ochrony danych, mam szczerą nadzieję, że treści które tu znajdziesz pozwolą Ci się rozwijać i doskonalić w naszym fachu 😉

W każdym razie, postaram się dzielić wiedzą o ochronie danych językiem prostym i zrozumiałym, bez zbędnej, prawniczej gadaniny.

Mam nadzieję, że ten blog będzie dla Ciebie kopalnią wiedzy.

Kiedy tutaj jesteś, nie wahaj się podzielić swoją opinią i wyzwaniami które napotykasz – zachęcam Cię do korzystania z dobrodziejstwa komentowania, a jeśli będzie taka potrzeba – po prostu się ze mną skontaktuj, o tutaj > KONTAKT.